Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
| REGULAMIN FORUM | F.A.Q | REKLAMA FORUM | NABÓR NA MODERATORÓW |
| Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |
 Ogłoszenie 
UWAGA ! Do prawidłowego działania forum zalecamy używanie przeglądarki Mozilla Firefox !
Program dostępny na naszym forum.

Poprzedni temat «» Następny temat
Aparat do robienia zdjęć pod wodą
Autor Wiadomość
majorka 
: : : Nowy : : :

Wysłany: 2015-03-15, 20:35   Aparat do robienia zdjęć pod wodą

Cześć wszystkim. Niedługo chciałabym się wybrać na wakacje (maj/czerwiec najprawdopodobniej) i moje pytanie brzmi - jaki aparat kupić żeby robić zdjęcia pod wodą? Nie to, żebym się całkiem nie znała na fotografii, ale akurat na tego typu aparatach nie znam się wcale. Nie chce też wydać na te zdjęcia strasznie dużo - to będą tylko zdjecia z wakacji, ale chce:
1. Żeby zdjęcia były dobrej jakości.
2. Żeby aparat po dwóch użyciach nie nadawał się do wyrzucenia.
W zasadzie większych oczekiwań nie mam. Na http://www.redcoon.pl/c05010400-Kamery-sportowe znalazłam co prawda aparat REDLEAF RD990, ale nie umiem go ocenić, to w zasadzie kamera sportowa Full HD, Wi-Fi, 12 Mpx i takie ma parametry:
rozdzielczość 1920 x 1080@ 30fps
wodoszczelność do 60 m
obiektyw szerokokątny 170°
WiFi, HDMI, slot microSD do 32 GB, kosztuje 479
Czy możecie mi polecić coś w podobnym przedziale cenowym? Czy podane parametry są okey jęsli chodzi o moje "potrzeby"?

aralia 
: : : Nowy : : :

Wysłany: 2015-08-15, 22:17   

Do robienia zdjęć pod woda wystarczy obudowa podwodna, nie musisz od razu kupować aparatu, kwestia czy masz jakiś w domu i czy da się do niego co dobrać. Dla przykładu jak mam model Canon PowerShot G15 i to jest np. do niego obudowa -> http://www.agito.pl/obudo...1/pd/DV33PMBBM/ Model w tym wypadku ma bardzo istotne znaczenie, bo obudowa taka jest skrojona ścisłe pod niego - przyciski, pokrętła na obudowie zapewniają dostęp do wszystkich funkcji - co przecież jest bardzo ważne. jeśli masz już jakiś aparat to może poszukaj najpierw dla niego takiej ochronnej powłoki podwodnej, to chyba jednak lepszy pomysł niż kupowanie czegoś zupełnie nowego, no ale to tylko moja sugestia. Moja obudowa pozwala nurkować do głębokości 40 metrów.

Odpowiedz do tematu