Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
| REGULAMIN FORUM | F.A.Q | REKLAMA FORUM | NABÓR NA MODERATORÓW |
| Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |
 Ogłoszenie 
UWAGA ! Do prawidłowego działania forum zalecamy używanie przeglądarki Mozilla Firefox !
Program dostępny na naszym forum.

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasz styl
Autor Wiadomość
Kamil.Borowy 
Administrator
Fuji S9600

Wysłany: 2008-03-27, 22:27   Wasz styl

Jaki jest wasz styl ubierania się ? Jak chcecie się ubierać na co dzień, ale coś wam nie pozwala ? Ja to ubieram się na luzie ale żeby była trochę elegancja. Jeansy, koszula, pasek, półbuty Hiszpańskie to tak jak się ubieram na przełomie wiosna/lato, a najchętniej na styl codzienny brał bym elegancje czyli półbuty (bordowe/czarne/białe), spodnie na kant, pasek (bordowy/czarny/biały), koszula biała jak do marynarki garniturowej, inne koszule jak na bardziej luźny elegancki styl. O właśnie tak ! A właściwe tak się ubieram jak idę robić zdjęcia czy to śluby/wesela czy to imprezy w HDK czy w parku, ale to mi za mało :D

janu 
: : : Wtajemniczony : : :

Wysłany: 2008-03-27, 23:53   

Chcialbym miec zielony garnitur ze zlotymi guzikami, buty w takim samym kolorze i kapelusz ; ] ooo zapomnialbym o cygarze!

Na codzien wygladam ...dziwnie ;]

Pamietam jak raz na 18stke nalozylem pod jasny garnitur "ajs krimy" (buty podobne do trampkow) i zamiast bluzki na kancik, biala koszulke (taka jak na wf). Czuje ze kiedys to powtorze ; >

DancingQueeN 
Administrator
.:Dancing Queen:.

Wysłany: 2008-03-28, 17:24   

Nie podążam za modą - bo nie każdego na to stać by co rusz zmieniać ciuchy na nowe O_O ubieram się w to co mam i w czym czuję sie najlepiej. Przeważa w mojej garderobie kolor:
- czarny
- czerwony
- biały
- zielony
Mam kilka rzeczy różowych - wstyd mi za to :P mama mi kupiła xD
Ubranie musi być wygodne i dopasowane luzik Wygodnie mi się chodzi w szpileczkach, ale wiecie, na okazje itp luzik a zwykle hasam sobie w adidaskach bądź pantoflach :) zalezy jak leży :figielek:

AgnieSiaa 
Friend

Wysłany: 2008-03-29, 13:54   

W mojej szafie są naprawde bardzo różne rzeczy :) Ubieram sie w to w czym czuje sie wygodnie no i oczywiście ładnie :) Bardzo lubie dopasowane rzeczy i sexowne kobiece ciuszki :) oraz uwielbiam chodzic na szpileczkach :) Mój ulubiony kolor ubrań to biały. W białych rzeczach wyglądam ładnie (tak mi sie wydaje przynajmniej :P ) Ostatnio w mojej szafie coraz częściej pojawia sie kolor różowy :) :radocha: I jestem z tego bardzo dumna :)

... więc Emilko możesz mi podrzucić kilka różowych ciuszków, Ty przeciez nie lubisz różowego :) ... :P

Febe 
: : : Milczek : : :

Wysłany: 2008-03-29, 16:04   

No więc mój styl można określić jako sportowo-dziewczęcy;)
Uwielbiam szerokie skate buty, spodnie rurki, tuniki, bluzy z kapturem... :)
Na wiosnę wybieram bardziej kolorowe rzeczy

DancingQueeN 
Administrator
.:Dancing Queen:.

Wysłany: 2008-04-01, 21:44   

ooo Agniesiuu zgłoś się kiedy po te rzeczy hehe tylko nie wiem czy się w nich nie utopisz :P

nitka69 
: : : Obserwator : : :

Wysłany: 2008-04-01, 22:18   

:D Potap stajl :D a tak powaga to chcialem na mature wybrac sie w białym garniaku z kapeluszem na głowie i laską zakonczoną wielkim diamentem w reku :D no i oczywiscie zajechac gangsta czarnym autem ale tylko ostatnie bylo wykonalne ;/ moze kiedys sie gdzies tak odstawie :D a tak poza tym to ubranie jakie zakladam to te ktore mi sie spodoba nie mam jednego konkretnego stylu :D zalezy jaki dzien:D

aralia 
: : : Nowy : : :

Wysłany: 2016-09-04, 21:14   

To wszystko tak naprawdę zależy od wielu okoliczności, a tak naprawdę od okazji i tego jaki styl zycia prowadzimy. Jeśli na co dzień ubierasz się w określony sposób (np. elegancko) to czy chcesz tego czy nie to zaczyna trochę determinować Twoje wybory zakupowe). Wiem z autopsji jak to wygląda, na szczęście nieco zmieniam teraz podjeście do tego tematu i ciuchy wybieram według innego klucza niż do tej pory, przede wszystkim kupuje raptem kilka rzeczy, najczęściej tak zwane "bazowe" i do tego dobieram resztę, dzięki temu wszystko w mojej szafie jakoś tam do siebie (mam nadzieję!) pasuje. Ostatnio podoba mi się też bardziej "luźny" styl np. w postaci takich bluz: http://www.denley.pl/pol_...amskie-336.html Oczywiście nadal bliżej mi do bardziej "eleganckich" ubrań, ale pracuję nad zmianą podejścia. :>

palo 
: : : Nowy : : :

Wysłany: 2017-04-24, 07:07   

Staram się dbać o swój wygląd. Przyszło to z czasem gdyż jeszcze jak byłem nastolatkiem to nie wiele takich rzeczy mnie interesowało. Teraz przykładowo jak kupuje buty to nie byle jakie http://czasnabuty.pl/prod...UTY-MESKIE.html ale skórzane tak by wyglądały elegancko. Człowiek mocno zmienia się z wiekiem.

Odpowiedz do tematu