Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
| REGULAMIN FORUM | F.A.Q | REKLAMA FORUM | NABÓR NA MODERATORÓW |
| Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |
 Ogłoszenie 
UWAGA ! Do prawidłowego działania forum zalecamy używanie przeglądarki Mozilla Firefox !
Program dostępny na naszym forum.

Poprzedni temat «» Następny temat
Tuszowanie krągłości
Autor Wiadomość
wułka 
: : : Nowy : : :

Wysłany: 2017-07-19, 10:43   Tuszowanie krągłości

W zasadzie nie mam jakiejś wielkiej nadwagi. To po prostu kilka kilogramów za duzo, ale nie udało mi się jak na razie ich zrzucić. Założyłam sobie pewną aktywność, trzymam się też diety, a nadwaga jak był atak jest. Być może to kwestia wieku, byc może kwestia zdrowotna - nie wiem, w każdym razie zaczyna mi to przeszkadzać na tyle, że chciałabym zatuszować je stojem. Najczęściej ubieram się w luźniejszą górę i dopasowany spód, teraz jednak (okres letni) takie zestawienia nie sprawdzają się. W spodniach czy legginsach bywa po prostu za ciepło. Chętnie więc zmieniłabym je na jakieś sukienki typowo letnie. Tylko jaki krój wybrać by czuć się komfortowo. Przekonuje mnie np. ta zwiewna sukienka kimono stąd: http://pakuten.pl/27-sukienki głównie dlatego, że nie ma odcięcia w pasi, ale podoba mi się też biała sukienka z podwójną falbanką - tu jednak mam poważne wątpliwości czy falbanka jest dla mnie w ogóle korzystna? Zależy mi bardzo by siebie jeszcze dodatkowo nie skrzywdzić nieodpowiednim doborem garderoby. Licze na porady.

Odpowiedz do tematu