Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
| REGULAMIN FORUM | F.A.Q | REKLAMA FORUM | NABÓR NA MODERATORÓW |
| Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |
 Ogłoszenie 
UWAGA ! Do prawidłowego działania forum zalecamy używanie przeglądarki Mozilla Firefox !
Program dostępny na naszym forum.

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kamil.Borowy
2008-03-23, 13:04
-=F.A.Q=-
Autor Wiadomość
Kamil.Borowy 
Administrator
Fuji S9600

Wysłany: 2008-03-23, 13:04   -=F.A.Q=-

Czy na forum panują jakieś zasady którymi trzeba się kierować ?
Tak, owszem na forum panują zasady i to ścisłe każdego użytkownika obowiązuje REGULAMIN

Co grozi użytkownikowi kiedy złamie któryś z punktów regulaminu ?
Taki użytkownik otrzymuje ostrzeżenie. 3 ostrzeżenia brak możliwości pisania na forum, 6 ostrzeżeń grozi blokadą wejścia na forum. Po 14 dniach ostrzeżenia wygasną. Innym typem kary jest blokada konta na stałe, a w najgorszym wypadku blokadą konta wraz z adresem IP. Decyzje o takim typie kary podejmuje Administrator wraz z Juniorem Adminem.

Nie mogę się zarejestrować. Otrzymałem informacje: "Informacje Profilu (nieobowiązkowe, można je zmienić później, chyba że są zaznaczone gwiazdką)"
Konieczne jest wypełnienie informacji zaznaczone gwiazdką.

Zalogowałem się na forum gdzie mogę pisać posty ?
Na forum dostępnych jest wiele działów w których można zakładać tematy to jeden ze sposobów pisania na forum, drugim sposobem jest odpowiadanie na tematy innych użytkowników.

Chcę utworzyć nowy temat, ale nie wiem jak.
W każdej kategorii/podkategorii masz przycisk kierujący do formularza tworzenia tematu. Aby zaś zapisać temat należy kliknąć "Wyślij".

Znalazłem błąd w swoim temacie, co mam zrobić aby go poprawić ?
Od momentu założenia posta przed 30min jest dostępny przycisk za jego pomocą możesz edytować zawartość swojego posta. Jeżeli zdarzy się, że edycja jest zablokowana po upływie 30min w razie edycji proszę zgłosić się do Administratora, Jr. Admina czy Moderatora.

W profilu brak panelu dodania Awatara dlaczego ?
Brak odpowiedniej ilości postów na forum. Ilość postów potrzebnych na dodawanie Awatara to: 10

Mam odpowiednia ilość postów na Awatar ale wyskakuje mi powiadomienie "Rozmiar obrazka musi być mniejszy niż 39 kB"
Problem tkwi w rozmiarze obrazka. Zmień rozmiar obrazka aby waga jego nie przekraczała 39kb.

Jak mogę zostać moderatorem forum ?
Aby zostać moderatorem trzeba spełniać odpowiednie wymagania. Aktualnie Tutaj znajdziesz informacje na ten temat.

Chciałbym przystąpić do której z grup co muszę zrobić ?
Każda grupa na inne wymagania. Tutaj znajdziesz informacje na ten temat w akapicie "Specjalne Rangi".

Chce zareklamować forum. Czy forum posiada elementy reklamowe ?
Oczywiście, forum posiada znaki reklamowe. Przykłady wraz z kodami można zobaczyć Tutaj w razie problemu wejdź Tutaj.

Gdzie mam poinformować o reklamie forum ?
W temacie Reklama ew. Prywatna Wiadomość na forum bądź też e-mail: kamil.borowy@gmail.com z dopiskiem "Reklama Forum"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi